KETTLEBELL
Vélemények
Habár még csak viszonylag rövid ideje járok a kettlebellre, nagyon meg vagyok elégedve az edzésekkel. Jó a hangulat, változatosak a feladatok. Egyre inkább érzem magamon is a fejlődést, javult az állóképességem, jobban bírom a terhelést. Eleinte, amikor elkezdtük a tanulást jóval könyebbek voltak az edzések, és nagyon örülök annak, hogy folyamatosan egyre intenzívebbek és nehezebbek a feladatok. Számomra fontosak az új kihívások, örömmel tanulom az új dolgokat. A pozitív hatásait a kettlebellnek a hétköznapjaimban is észrevettem, esténként nagyon jól esik egy hosszú nap után a maradék energiáimat belefektetni a mozgásba és levezetni a stresszt. Kellemesen elfáradok, és mindig szívesen megyek a következő edzésre. Egyrészt azért, mert tényleg élvezhetőek, másrészt pedig mert imádok sportolni és itt kiváló alkalmam adódik rá!"
