KETTLEBELL
Vélemények
"Pár hónapja ismerkedtem meg a kettlebell edzésformával. Örültem a lehetőségnek, s gondoltam, hogy általa majd biztosan sikerül erősíteni kar- és hátizmaimat, mivel én is ülőmunkát végzek és ezeket a testrészeket eddig eléggé elhanyagoltam. Nagy fizikai változásokat eddig nem vettem észre magamon, de kitartással biztosan sikerül elérnem a kívánt eredményt. Amit már most is tudok: az edzések kiválóak, hogy levezessem a munkában felgyülemlett stresszt, utánuk jóval felszabadultabbnak és jólesően fáradtnak érzem magam.
István szaktudással és változatosan állítja össze a feladatokat, itt sosem nézem az órát, hogy mikor lesz már vége; meg szoktam lepődni, hogy máris elrepült az egy óra! :)"
István szaktudással és változatosan állítja össze a feladatokat, itt sosem nézem az órát, hogy mikor lesz már vége; meg szoktam lepődni, hogy máris elrepült az egy óra! :)"
