KETTLEBELL
Vélemények
"Nagyon szeretem ezt az edzés formát. Élvezem, hogy belülre figyelhetek és nincs távol álló edző aki nem szól, nem javít ki(zumba).
István mindig figyel a csapat tagjainak edzettségi szintjére és a gyakorlatokra. Tudatosan állítja össze egy-egy edzés menetét, így hétről hétre változik, és amikor kellő idő eltelt, akkor tanulunk egy-egy új gyakorlatot.
Szerintem remek, hogy nem rohanunk. A súlyokat illetően nem bírok annyit, mint a többi lány, de ha lassabban is, érzem a fejlődést. Az alkatom "körte", amióta járok fogytam is a csípőmről, derekamról.
Azt is érzem, hogy a gyaloglás jobban megy, nem fulladok ki. Érdekes mellékhatás, hogy az édeset elkezdtem kevésbé kívánni.
Korábbi sporttevékenységem során sérültem is (a jobb térdem és a csípőm). Ezek a gyakorlatok azonban egyáltalán nem okoznak fájdalmat! Ettől tartottam, amikor elkezdtem, és ez az egyik legkellemesebb csalódásom!"
István mindig figyel a csapat tagjainak edzettségi szintjére és a gyakorlatokra. Tudatosan állítja össze egy-egy edzés menetét, így hétről hétre változik, és amikor kellő idő eltelt, akkor tanulunk egy-egy új gyakorlatot.
Szerintem remek, hogy nem rohanunk. A súlyokat illetően nem bírok annyit, mint a többi lány, de ha lassabban is, érzem a fejlődést. Az alkatom "körte", amióta járok fogytam is a csípőmről, derekamról.
Azt is érzem, hogy a gyaloglás jobban megy, nem fulladok ki. Érdekes mellékhatás, hogy az édeset elkezdtem kevésbé kívánni.
Korábbi sporttevékenységem során sérültem is (a jobb térdem és a csípőm). Ezek a gyakorlatok azonban egyáltalán nem okoznak fájdalmat! Ettől tartottam, amikor elkezdtem, és ez az egyik legkellemesebb csalódásom!"
