https://www.kettlebellveszprem.hu/

KETTLEBELL

Vélemények

Írd meg Te is a véleményed!

 
 
 
 
 
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező.
Az Ön e-mail címe nem kerül közzétételre.
Lehetséges, hogy a bejegyzésed csak azután lesz látható a vendégkönyvben, hogy átnéztük.
Fenntartjuk a jogot, hogy a bejegyzéseket szerkesszük, töröljük vagy ne tegyük közzé.
"Nagyon szeretem ezt az edzés formát. Élvezem, hogy belülre figyelhetek és nincs távol álló edző aki nem szól, nem javít ki(zumba).

István mindig figyel a csapat tagjainak edzettségi szintjére és a gyakorlatokra. Tudatosan állítja össze egy-egy edzés menetét, így hétről hétre változik, és amikor kellő idő eltelt, akkor tanulunk egy-egy új gyakorlatot.

Szerintem remek, hogy nem rohanunk. A súlyokat illetően nem bírok annyit, mint a többi lány, de ha lassabban is, érzem a fejlődést. Az alkatom "körte", amióta járok fogytam is a csípőmről, derekamról.

Azt is érzem, hogy a gyaloglás jobban megy, nem fulladok ki. Érdekes mellékhatás, hogy az édeset elkezdtem kevésbé kívánni.

Korábbi sporttevékenységem során sérültem is (a jobb térdem és a csípőm). Ezek a gyakorlatok azonban egyáltalán nem okoznak fájdalmat! Ettől tartottam, amikor elkezdtem, és ez az egyik legkellemesebb csalódásom!"
Please wait...