KETTLEBELL
Vélemények
"Egy ismerősöm ajánlására kezdtem el néhány hónapja járni kettlebel edzésre. Már nagyon hiányzott az életemből a rendszeres mozgás. Nagyon intenzív edzésre nem akartam járni, mivel elég vékony vagyok, fogyni nem, inkább izmosodni szeretnék. Az edzések során javult a tartásom, erősödött a hát és hasizmom. Irodai ülőmunkát végzek és az edzéseknek hála sokkal ritkábban fáj a nyakam és a hátam. Jó hangulatban telnek az edzések, jó a csapat, István pedig mosolyogva mondja el és mutatja meg a feladatokat, segít és biztat mindenkit."
