KETTLEBELL
Vélemények
"Szoftverfejlesztőként dolgozok, így egész nap a gép előtt ülök, tehát a mozgásra adott volt az igény. Régóta kocogok heti néhány alkalommal de ezt kevésnek találtam, ekkor akadtam a kettlebellre. Maguk az edzések nagyon változatosak, és szépen fokozatosan épülnek egymásra a gyakorlatok. Lépésről lépésre tanulunk meg mindent, István rendszeresen korrigálásával és ügyel a biztonságos, helyes kivitelezésre is.
Lassan fél éve járok edzésekre (és egyre jobban várom őket), ami alatt jelentős változásokat tapasztaltam. Az edzések óta meglepően sokkal kipihentebb vagyok, nagy mértékben javult a közérzetem, az állóképességem pedig rohamosan fejlődik (amit kocogásnál is észreveszek, eddig 10-12 km volt a maximális táv amit néha bepróbáltam, ezeket már játszva lekocogom normál edzésként 🙂 Szépen fejlődik a felsőtestem is, ugyan súlyt nem vesztettem, de az izom nehezebb is mint a zsír..."
Lassan fél éve járok edzésekre (és egyre jobban várom őket), ami alatt jelentős változásokat tapasztaltam. Az edzések óta meglepően sokkal kipihentebb vagyok, nagy mértékben javult a közérzetem, az állóképességem pedig rohamosan fejlődik (amit kocogásnál is észreveszek, eddig 10-12 km volt a maximális táv amit néha bepróbáltam, ezeket már játszva lekocogom normál edzésként 🙂 Szépen fejlődik a felsőtestem is, ugyan súlyt nem vesztettem, de az izom nehezebb is mint a zsír..."
