KETTLEBELL
Vélemények
"Én azért járok az Istvánhoz kettlebellre: mert jó. Ez az egyetlen sport, amire szívesen járok hetente 2x. Utálom a sportok 99%-át, mivel semmi örömöt nem lelek bennük. Régebben sok mindent kipróbáltam már, de nekem ez az, ami meghozta a kedvet a rendszeres sportoláshoz!"
