KETTLEBELL
Vélemények
"Még nincs egy éve sem, hogy elkezdtem kettlebellre járni, amiről előtte nem sok fogalmam volt. A futás mellett szerettem volna kezdeni magammal még valamit, amivel valami "formát" is össze lehet hozni. Bár konditerembe is lejutotottam néha, azért a nagyjából kétórás, "egy helyben súlyzózás" elég monoton volt, így egyre ritkultak ezek az alkalmak... Adott volt tehát a feladat: kell találnom egy olyan edzést, ami kellőképpen lefáraszt, állóképességet ad, formál ahogy kell, és mellesleg nem halok bele az unalomba közben! Így találtam rá a kettlebellre... Az edzések pedig teljesen beváltották az előzetes várakozásaimat, sőt!!! Elég hamar sikerült "függővé" válni, a napjaimat már egyáltalán nem tudnám elképzelni nélküle! :)"
