KETTLEBELL
Vélemények
"Évekig elhanyagoltam a mozgást, sportot. Mivel egész nap ülőmunkát végzek ez meg is látszott rajtam. Fáradt voltam, kimerült, fájt a hátam állandóan. Kerestem egy olyan sportot, ahol nemcsak a fogyást tudom elősegíteni, hanem a fenti negatív tényezőket is ki tudom küszöbölni. Rátaláltam az István által tartott kettlebell kezdőcsoportra. Magáról a sporttól már sok jót hallottam, így eldöntöttem, hogy elmegyek egy próbaedzésre és azóta is járok heti 2-szer. Csak pozitív dolgokról tudok beszámolni! Sokkal több energiám van, estére nem vagyok fáradt, az állóképességem is sokkal jobb, ahogyan a közérzetem is! Az edzések változatosak, és segít teljesen kikapcsolni. Egy nagyon jó csapat egy profi edzővel. Mindenkinek teljes szívből ajánlom, főleg azoknak akik hasonlóan ülőmunkát végeznek mint én!"
