KETTLEBELL
Vélemények
"Tetszik benne, hogy a súly, kialakításánál fogva, sokkal több gyakorlat elvégzését teszi lehetővé, mint egy edzőteremben levő rúd, nem beszélve az így elvégezhető feladatok kombinálásáról. Az állóképességem sokat javult. Érzem, hogy többet bírok. Értem ezt a fizikai terhelésre, és persze a hozzáállásomra is. Talán itt szembesültem először, hogy még ha lehetetlennek is látszik, mindent meg kell próbálni, hátha kiderül, hogy nem is lehetetlen, csak gyakorolni kell kicsit. Azt észrevettem, hogy a napi 8 órás ülőmunka mellett egyszerűen jót tesz az edzés. Összességében, szeretek az edzéseke járni!
