KETTLEBELL
Vélemények
"Hogy mért is tévedtem be annó az edzésre? Éreztem hogy váltásra, újabb ingerre lenne szükség, illetve vonzott a csoportos edzés lehetősége. Erősödni, formásodni, szerettem volna egy jó társaságban, jó hangulatban. A kezdeti célok megvalósításával szépen haladok. Kezdenek olyan izmok megjelenni rajtam, aminek a létezéséről csak anatómiakönyvekben olvastam- mint a tri- és bicepsz. A cél az 55 kiló elérése, most 51-52 között ingázok közel egy hónapja, szóval a tömegnövelés is szépen halad. És hiába hozom életem „legrosszabb” mérlegelését, sose voltam 50 kiló felett, de a ruha méretem 1 számot csökkent és jobban érzem magam mint valaha!"
