KETTLEBELL
Vélemények
"A futást fel kellett adnom tavaly ősszel isiász miatt, mert menni is alig bírtam. Mire elmúlt a fájdalom kellett valami erősítő tartásjavító mozgást találnom amit szeretek, és tanulhatok valami újat. Az új tanulás minden órára érvényes ,mindig van valami olyan gyakorlat, amit nem csináltunk, vagy egy régi kicsit nehezítve. A testem arányai változtak és már felveszek szűkebb farmert is."
