KETTLEBELL
Vélemények
"Mivel a napi 8 óra munkából kb. 6,5 óra ülőmunkát végzek, sokszor fájt a hátam, de ezt az edzés már az első hónapban megszűntette. Ahogy egyre rendszeresebb lett az edzésre járás, a vérnyomásom is csökkent (sajnos örökölten kicsit magasabb a vérnyomásom, amire gyógyszert is szedek, de fél év edzés után a háziorvos javulást vett észre, így a gyógyszeradag feleződött! Ha így folytatódik idővel akár el is lehet hagyni....persze hangsúlyozom, itt nem extrém/krónikus magas vérnyomásról van szó, de ettől függetlenül ez nagyon nagy pozitívum nekem.)"
