KETTLEBELL
Vélemények
"39 éves és lassan 2 éve bellezek. Csak pozitív dolgokat kaptam az edzésektől! Jobb a közérzetem, nagyobb lett a teherbírásom, az állóképességem! A testem nőies formáját megtartva, erősödött és formálódott! Az edzések jó hangulatban, jó edzői vezetéssel, vidáman telnek! Én csak mindenkit bátorítani tudok, hogy jöjjön és csinálja ezt az edzésformát!"
