KETTLEBELL
Vélemények
"A munkahelyemen ülő munkát végzek. Az első néhány edzés után gyorsan éreztem a változást és azóta 12 kg-ot fogytam. Javított a tartásomon, jobban alszok, elmúlt az alkalmankénti derékfájásom és a fölösleges energiáimat is a kellő módon levezetem. Sejtettem már akkor, hogy egy közösségben edzeni sokkal eredményesebb lesz, mint egyedül konditeremben érdemi visszajelzés nélkül."
